AWO-MECHANIKA Waldemar Działocha, Topolowa 126, 63-400 Ostrów Wielkopolski

tel. (62) 736 88 62 | tel.kom: +48 607 600 312 biuro@awo-mechanika.pl

TARGI TECHNIKI MOTORYZACYJNEJ TTM 2014


1_5
Naszą firmę można spotkać  na wielu imprezach plenerowych, gdzie w sposób bezpośredni mówimy o naszej pracy , pasji i ofercie
Targi rolnicze w Marszewie czy piknik lotniczy w Michałkowie to tylko niektóre miejsca gdzie dotąd prezentowaliśmy naszą firmę .
Sprawia nam ogromna przyjemność spotykanie naszych obecnych i przyszłych klientów  . Dzielimy się własnymi uwagami i doświadczeniem.
Można z nami porozmawiać, skorzystać z naszych doświadczeń i spostrzeżeń . Bardzo cenne dla nas są Państwa uwagi. Bezpośredni kontakt pozwala nam przybliżyć Państwu naszą działalność , nasze cele i wartości , które są dla nas najważniejsze .
Ogromnym wyzwaniem i dużą przyjemnością dla nas było uczestnictwo w Międzynarodowych Targach Poznańskich ? Targi Techniki Motoryzacyjnej w 2014 roku.
Prezentowane tam turbosprężarki i przekładnie kierownicze , w powiększeniu i przekroju, pozwoliły gościom zapoznać się z budową i działaniem tych urządzeń z bliska.

Największą atrakcja dla zwiedzających była prezentacja turbosprężarki w ruchu,a także przekładnia kierownicza w przekroju w której można było zobaczyć pracujące elementy ? niewidoczne na co dzień dla użytkownika samochodu .

Spotkania i rozmowy z odwiedzającymi nas gośćmi były dla nas ogromna przyjemnością , dały nam ogrom pozytywnej  energii i pomysłów do dalszego działań.

zdjęcie 3 zdjęcie 4 zdjęcie 1